تبلیغات
...
...
  
  
همزمان باسالگرد آزادسازی خرمشهر؛
"عملیات استانچ" منتشر شد

"عملیات استانچ" همزمان با سالگرد پیروزی رزمندگان اسلام در عملیات غرور آفرین بیت المقدس و آزادی خرمشهر، منتشر شد.


کتاب "عملیات استانچ" شامل مجموعه مقالات دفاع مقدس همزمان با سالگرد پیروزی رزمندگان اسلام در عملیات غرور آفرین بیت المقدس و آزادی خرمشهر، منتشر شد.
مولف این كتاب درباره انگیزه خود از نگارش این كتاب می گوید: ملت‌ها دوران درخشان تاریخ خود را هرگز فراموش نمی‌كنند و اگر روزی به این مصیبت فراموشی دچار شدند، باید خود رخت عزا بر تن كنند و اشك بریزند.مهدی قمصریان ادامه داد: "عملیات استانچ" نام مجموعه ای از مقالات سیاسی- اجتماعی درباره دفاع مقدس است كه به بررسی فرازهای مختلف و تاثیرگذار از دوران دفاع مقدس در اپیزودهای كوتاه می پردازد.
وی تاكید كرد: این مجموعه، تنها بهانه ای برای تورق برخی فرازهای تاریخ مشعشع دفاع مقدس است شاید كه تلنگری باشد برای مرور جدی‌ و مدقانه این دوره باشكوه.
نگارنده كه این اثر، اولین تالیف اوست، امید آن دارد كه این ذره ناچیز كه البته بحساب ناید، بتواند اندك گامی برای پاسداشت آن حماسه بزرگ بوده و موجب شمول دعاهای آن یاران سفر كرده و بازماندگان گرامی آنان برای مولف باشد.
قمصریان اولین كتاب خود را به روح ملكوتی شهید محمد بروجردی" مسیح كردستان" تقدیم كرده است.
این كتاب‌ در228 صفحه با شمارگان 2000هزار نسخه و با قیمت 30000 ریال توسط انتشارات امیری به بازار محصولات فرهنگی عرضه شده است.


ارسال در تاریخ یکشنبه 2 خرداد 1389 توسط سیب ترش
قالب وبلاگ